MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Karmstol 9041030
*
nr 904 1030
Karmstol
ek, tidigt 1900-tal
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
Sista tid för bud online:
måndag 4 augusti 2014
kl 18:25:20
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
1/8 20:03:35
1
300 kr
2/8 20:25:15
2
150 kr
2/8 20:25:40
2
250 kr
2/8 20:26:02
2
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: karmstol karmstolar sekelskifte stol stolar tidigt 1900-tal
-
2041 Akvarell
Aina Larsson (f. 1935), Sverige. Stol. Signerad. B..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 19:47
-
6002 Fåtöljer
ett par, JINDRICH HALABALA, tillskriven. Tjeckien,..//
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 18:59
-
3420 Fåtöljer
ett par, JIÖ
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 19:36
-
3348 Fåtöljer
ett par, med fotpallar, Bruno Mathsson (1907-1988)..//
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 20:59
*
Karmstol
nr 904 1030
Karmstol
ek, tidigt 1900-tal
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 350 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 4 augusti 2014 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
1/8 20:03:35 | 1 | 300 kr |
2/8 20:25:15 | 2 | 150 kr |
2/8 20:25:40 | 2 | 250 kr |
2/8 20:26:02 | 2 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: karmstol karmstolar sekelskifte stol stolar tidigt 1900-tal
-
2041 Akvarell
Aina Larsson (f. 1935), Sverige. Stol. Signerad. B..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 19:47 -
6002 Fåtöljer
ett par, JINDRICH HALABALA, tillskriven. Tjeckien,..//
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 18:59 -
3420 Fåtöljer
ett par, JIÖ
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 19:36
-
3348 Fåtöljer
ett par, med fotpallar, Bruno Mathsson (1907-1988)..//
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 20:59